Naszą misją jest zadowolony Klient naszą satysfakcją! Zapraszamy do współpracy, a na pewno rozwiążamy Twój problem.

Insecta powstała w 2004 roku i nieprzerwalnie świadczy usługi zwalczania szkodników na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zastosowanie jak najbardziej skutecznych a zarazem bezpiezcnych metod DDD.

Naszym celem jest zwalczanie robaków, które mogą przyczyniać się do Państwa dyskomfortu, powodować zniszczenia lub roznosić choroby. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody i bezpieczne dla ludzi preparaty, tj. ozonowanie i zamgławice termiczne. Jeśli macie Państwo taki problem, zapraszamy do firmy Insect – z pewnością go rozwiążemy.

Nasza misja

Drodzy nasi klienci. Dla Was liczy sie tylko Wasz produkt szkodniki zostawcie Nam . Jakość to nasz priorytet! Naszym celem jest zwalczanie robaków, które mogą przyczyniać się do Państwa dyskomfortu, powodować zniszczenia lub roznosić choroby. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody i bezpieczne dla ludzi preparaty, tj. ozonowanie i zamgławice termiczne, zgodne z systemem HACCP. Jeśli macie Państwo taki problem, zapraszamy do firmy Insect – z pewnością go rozwiążemy.